Hobi Çocuk Resim Kursu

  Siyah Kalem Resim Kursu çocuklarımızın hayal dünyalarını ve yaratıcılıklarını geliştirmek ve hayal dünyaların da ki kurgularını kağıt üzerine yada farklı materyallerle somut hale getirmelerini, bu sanatsal faaliyetlerini sergilemelerine olanak sağlar. Bu kurs programımız ile çocuklarımızın resmin temel bilgilerine hakim hale getirip sanat kavramı anlayışını ve yaratıcılıklarını ortaya çıkarmayı hedeflemekteyiz.

    Çocuklarımızın hayal dünyaların da ki kurguları ortaya çıkardıkça el becerileri artar, özgüvenleri yüksek olur ve hayal dünyaları gelişmektedir. Bu durum çocuklarımızın Plastik Sanatlar alanında gelişimlerinin sağlanmasının yanı sıra kişilik gelişimlerinde ve hayatta ki olaylara, kavramlara farklı bir bakış açısı oluşturmasını sağlar. Kendilerini ifade ederken özgüvenlerinin yüksek olmasıyla özgün davranışlarda bulunmaları için sanat eğitimi çocuklarımıza en büyük fayda ve olanak sağlayacaktır.

   Özel hobi resim eğitimleri belli bir çalışma disiplini izleyerek öğrencinin Plastik Sanatlar alanında farklı disiplinleri ve kendisi için en uygun olanı keşfedip bu disiplinler ile çalışıp üretme başlayacaktır.    

Özel Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kursuna Kimler Katılabilir?

  7 – 14 Yaş aralığında ki öğrencilerimiz katılabilir.

Ön Kayıt formu